Wizyta Duszpasterska 2017/2018

Wizyta Duszpasterska 2017/2018

 

 

 

27.12.2017 (Środa) – godz. 9.00

1) ul. Kraszewskiego od P. Ziajów do Cerkwi

2) ul. Kraszewskiego od P. Salamonów do P. Skotnickich

 

28.12.2017 (Czwartek) – godz. 9.00

1) ul. Kraszewskiego od P. Król – Konar – Klatka

2) ul. Ludowa – Domy Prywatne i blok Akademii Rolniczej

 

29.12.2017 (Piątek) – godz. 9.00

1) ul. Wiejska – od P. Szatkowskich

2) ul. Wiejska – od P. Sekułów (Piastun)

 

30.12.2017 (Sobota) – godz. 9.00

1) ul. Zawodzie

2) ul. Czarny Potok – Domy Prywatne

 

02.01.2018 (Wtorek) – godz. 15.30

1) ul. Czarny Potok – blok nr 7 klatki A i B

2) ul. Czarny Potok – blok nr 7 klatki C i D

 

03.01.2018 (Środa) – godz. 15.30

1) ul. Kraszewskiego – od P. Rapaczów

2) ul. Czarny Potok – blok nr 15

 

04.01.2018 (Czwartek) – godz. 15.30

1) ul. Czarny Potok – blok nr 17 klatki ABC

2) ul. Czarny Potok – blok nr 25

 

07.01.2018 (Niedziela) – godz. 14.30

  1. Kraszewskiego (1) – od P. Hopej – Wilk – Domiter – Bernaccy – Sekuła (2)

 

08.01.2018 (Poniedziałek) – godz. 15.30

1) ul. Czarny Potok – blok nr 17 klatki DEF

2) ul. Reja

 

09.01.2018 (Wtorek) – godz. 15.30

1) Szczawiczne

2) ul. Czarny Potok – blok 35

 

10.01.2018 (Środa) – godz. 15.30

  1. Czarny Potok – blok 19 klatki (1) ABCDE (2)

 

11.01.2018 (Czwartek) – godz. 15.30

1) ul. Czarny Potok – bloki Pielęgniarskie 4,6,8

2) ul. Czarny Potok – blok nr 38

 

 

12.01.2018 (Piątek) – godz. 15.30

1) ul. Czarny Potok – blok 29

2) ul. Czarny Potok – blok 27

 

13.01.2018 (Sobota) – godz. 9.00

1) ul. Kraszewskiego od państwa Szlachciców (naprzeciw Cerkwi)

2) ul. Kraszewskiego od państwa Ziębów i Salamonów

 

14.01.2018 (Niedziela) – godz. 14.30

1) ul. Reymonta – bloki 22,16 i 18

2) ul. Czarny Potok – blok 34

 

15.01.2018 (Poniedziałek) – godz. 15.30

1) ul. Wiejska – Nowy Budynek

2) ul. Kraszewskiego – bloki nr 171,173 i 177

od godz. 18.00

3) ul. Czarny Potok – blok nr 10 – od p. Ewy Górskiej (mieszkanie 2) do p. Marii Bernaś (m.20)

 

16.01.2018 (Wtorek) – godz. 15.30

1) ul. Nadbrzeżna i Krótka – początek od ul. Nadbrzeżnej

2) ul. Reymonta – blok nr 8

od godz. 18.00

3) ul. Czarny Potok – blok nr 10 – od p. Zofii Krynickiej (mieszkanie 23) do p. Teresy Mróz (m.30)

 

17.01.2018 (Środa) – godz. 15.30

1) ul. Reymonta – domy prywatne i „Pawilon Mieszkalny”

2) ul. Czarny Potok – blok nr 23 – klatki ABC

od godz. 18.00

3) ul. Czarny Potok – blok nr 10 – od p. D.W. Szporna (mieszkanie 31) do p. D. Hadały (m.44)

 

18.01.2018 (Czwartek) – godz. 15.30

1) ul. Czarny Potok – blok nr 23 – klatki DEF

2) ul. Czarny Potok – blok nr 25

 

19.01.2018 (Piątek) – godz. 15.30

1) ul. Czarny Potok – blok nr 23 – klatki GHI

2) ul. Czarny Potok – blok nr 11 – klatki ABC

od godz. 18.00

3) ul. Czarny Potok – blok nr 10 – od p. Ewy Rębisz (mieszkanie 45) do p. Elżbiety Kubik (m.56)

 

20.01.2018 (Sobota) – godz. 9.00

1) ul. Czarny Potok – blok nr 21 – klatki ABCDEF

2) ul. Czarny Potok – blok nr 11 – klatki DEFGH

 

21.01.2018 (Niedziela) – godz. 14.30

1) ul. Czarny Potok – bloki 32 i 36

2) ul. Czarny Potok – blok 33 – klatki ABC

 

22.01.2018 (Poniedziałek) – godz. 15.30

1) ul. Czarny Potok – blok lekarski nr 2 i 14a

2) ul. Czarny Potok – blok 33 – klatka D

 

23.01.2018 (Wtorek) – godz. 15.30

1) ul. Czarny Potok – blok nr 33 – klatki EF

2) ul. Czarny Potok – blok nr 33 – klatki GH

Comments are closed.