Aktualności Dziewczęca Służba Maryjna

Spotkanie dziewczęcej służby maryjnej

Serdecznie zapraszamy wszystkie dziewczynki które należą do DSM i chętne od 3 klasy Szkoły Podstawowej na spotkania DSMu, które odbywają się w środy o godz. 16.30 i soboty o godzinie 10.00

0 komentarzy

Dziewczęca Służba Maryjna

Do grupy należa dziewczęta w wieku od 9 do 16 lat.

Służba, czyli działanie dla czyjegoś dobra, poświęcenie sił, praca dla jakiejś ważnej i dobrej sprawy czy idei. Nasza grupa spotyka się w każdą środę o godz. 16.30 i sobotę o godz. 10.00, aby wspólnie się modlić i ćwiczyć śpiew na Mszę św. z udziałem dzieci. Aktywnie uczestniczymy w każdej I sobocie miesiąca. We wspólnocie jest 27 dziewczynek i pięć Przewodniczek.

Opiekunem naszej wspólnoty jest ks. Andrzej Basiaga a animatorką muzyczną Pani Maria Mazur.